REKLAMA

Jesteś tutaj:

Wyślij materiały

Zależy nam na tym aby baza materiałów na naszej stronie powiększała się. Niestety sami nie jesteśmy w stanie przygotowywać materiałów regularnie i często aktualizować strony, dlatego mamy do Was prośbę. Jeżeli macie jakies notatki, opracowania innego rodzaju materiały które uważacie że mogą przydać się innym studentom w nauce, bardzo prosimy prześlijcie je do nas. Dzięki temu opublikujemy je na naszej stronie, aktualizacje będą częstsze i wszyscy na tym skorzystają. Wykorzystajcie materiały które na pewno przygotowywaliście przed nauką do egzaminów i podzielcie się nimi. Dokładnie w ten sam sposób powstawały wszystkie informacje zawarte na tej stronie :-).

Informacje takie jak imię i nazwisko oraz adres email, pozostają tylko do naszej wiadomości w celu kontaktu w razie pytań itp. nie będą wykorzystywane do innych celów.

W wypadku gdybyście chcieli dodać na przykład film na YT lub materiały które nie wymagają przesłania pliku, prosimy po prostu o umieszczenie opisu (linki itd.) w pliku txt lub doc i załączeniu go w tym formularzu.

 

Tylko do naszej wiadomości
Materiały przesłane przez was, muszą być jakoś podpisane. Prosimy o informację, jak podpisać materiał który zostanie opublikowany.
W jakim dziale według Ciebie powinien być umieszczony ten materiał?
Prosimy o załączanie plików typu: pdf, doc, docx, txt, odt, zip. Maksymalna wielkość pliku to 8MB (jeżeli wielkość przekracza ten rozmiar, prosimy skompresować plik przy pomocy ZIP'a, a jeżeli to nie pomoże to prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy, zaproponujemy inne rozwiązanie)
To pole nie jest wymagane
Oświadczam, iż zgłoszone materiały zostały opracowane na podstawie ogólnodostępnych źródeł. W przypadku gdy informacje są dosłownie cytowane, podane jest źródło cytatu. Wyrażam zgodę na publikację ich na stronie www.fizjoterapeutom.pl.