REKLAMA

Jesteś tutaj:

W dziale tym znajdziecie zarówno materiały multimedialne jak i tekstowe. Wyróżniliśmy trzy kategorie : Artykuły z podziałem na oddzielne przedmioty, Filmy i animacje oraz Linki. Zapraszamy również Was do przysyłania swoich materiałów.

  • Artykuły

    Kategoria ta zawiera materiały tekstowe posegregowane w kolejności alfabetycznej według przediotów, które występują na kierunku studiów fizjoterapia. Artykuły te zawierają zarówno informacje medyczne, opis schorzeń, funkcji poszczególnych układów jak i postępowanie diagnostyczne, lecznicze oraz fizjoterapeutyczne. Dodatkowe przedmioty takie jak ćwiczenia, materiały z kursów, rehabilitacja zwierząt mają na celu zainteresować czytelnika do poszerzania swoich horyzontów oraz pomóc w doborze odpowiedniego postępowania terapeutycznego. Zapraszamy Was serdecznie do pisania i przysyłania własnych artykułów aby pomóc innym osobą w znalezieniu tego czego szukają. Rozwijajmy razem ten portal.

  • Filmy i animacje

    Kategoria w której staramy się w przystępny sposób przedstawić trudne zagadnienia związane z medycyną, biomechaniką. Dodatkowo prezentujemy różne formy i techniki metod stosowanych w terapii pacjentów. Jednocześnie zapraszamy do naszego kanały na YouTube, w którym znajdziecie materiały poglądowe z kursów czy też z indywidualnej pracy z pacjentami.

  • Linki

    Propozycje ciekawych stron. Jeśli chciałbyś przesłać ciekawą stronę lub portal internetowy napisz do nas.