REKLAMA 

Z nowym rokiem, zmieniamy się i my! :-)

Z nowym rokiem, zmieniamy się i my! :-)

Wraz z końcem roku portal doczekał się zmiany. Przede wszystkim przekształceniu uległy materiały z postaci PDF.  Mamy nadzieję, że dzięki temu łatwiej będzie  poruszać się po portalu oraz wyszukiwać informację. W tym celu stworzyliśmy wyszukiwarkę, która wyświetli wszystkie artykuły, materiały multimedialne oraz animacje związane z wyszukiwaną frazą. Dodatkowo utworzyliśmy kanał YouTube na którym wyświetlane są  materiały praktyczne pochodzące z kursów oraz pracy z pacjentem. Wszystkie umieszczone za zgodą autorów oraz prowadzących kursy.  Mamy nadzieję, że staną się one pomocą w codziennej praktyce.

Zachęcamy wszystkich do wspólnego tworzenia portalu dla przyszłych fizjoterapeutów. Dzięki Wam inne osoby będą mogły znaleźć materiały, których szukają. Jeśli znasz ciekawe linki, animacje, materiały napisz do nas a my umieścimy je na stronie. Tylko w taki sposób możemy nauczyć się czegoś wzajemnie od siebie i pomóc naszym pacjentom.

Misją portalu jest szerzenie bezpłatnie wiedzy z dziedzin medycznych w szczególności rehabilitacji i fizjoterapii. Tworzenie bazy materiałów tekstowych jak również multimedialnych dotyczących oceny pacjenta, testów funkcjonalnych, opisu schorzeń i wielu innych w celach informacyjnych i przydatnych w pracy fizjoterapeuty. Mamy nadzieję, że studenci oraz fizjoterapeuci będą między sobą wymieniać się doświadczeniem w pracy z pacjentami na podstawie opracowanych wizualnych materiałów i na bazie informacji zwrotnych rozszerzać swoje umiejętności.

Zapraszamy !
Fizjoterapeutom.pl

FACEBOOK

Youtube Zapraszamy na nasz kanał YouTube:
Fizjoterapeutom.pl - YouTube

  • Amputacje (ogólnie)

    wskazania, poziomy, rodzaje - Łukasz Rosenau Definicje Amputacja (odjęcie) –zabieg…

  • Badanie pacjenta

    Rodzaje badania: podmiotowe - wywiad ( dane personalne, dane dotyczące dolegliwości głównej , dotyczące dolegliwości…

REKLAMA


Metoda Vojty w terapii dorosłych